Негулевський Ігор Петрович

Мажоритарний округ № 130 Баштанський, Березнегуватський, Казанківський, Новобузький, Новоодеський, Снігурівський райони

Керівник виробничого підприємства.
Ряд професійних рішень призвели до збільшення обсягів виробництва та росту показників якості. Розвивається внутрішня інфраструктура підприємства, розширюється сфера діяльності. Це дало змогу виділити нові робочі місця та збільшити обсяг податків. Як наслідок - розвиток регіону в цілому.
На альтруїстичних засадах відновлюються зруйновані дороги регіону. Регулярно надається допомога навчальним та медичним закладам.

Illustration
icon

Цінності

Повага, розуміння, щирість, істина, честь, свобода, дисципліна та відповідальність, яких багато хто намагається уникати. Мало хто відносить їх до життєвих цінностей людини. Багато хто вважає це рутиною, але насправді це обов'язок. Обов’язок громадянина перед своєю країною. Обов’язок батька перед своєю родиною. Обов’язок голови підприємства, який відповідає за своїх співробітників. Обов’язок депутата перед своїми виборцям, та мешканцями громади, яка його обрала.

icon

Цілі

Скорочення інфраструктурних схем до однорангової форми «замовник- виконавець» 
Введення жорстких гарантійних умов для будівельних організацій. Створення комфортних умов для бізнесу шляхом раціоналізації податків. 
Поки не навчимося зберігати бюджетні кошти та вірно їх використовувати – розвитку регіону не може бути. 
Треба дати підприємствам розвиватися, щоб збирати більше податків.

icon

Соціальна відповідальність

Як власник соціально відповідального бізнесу я розумію, що зараз моїм завданням стоїть допомогти новому президенту здійснити ті реформи, які приведуть країну до розвитку та процвітання. В першу чергу це зняття депутатської недоторканності та розкриття корупційних справ здатних повернути до державного бюджету мільярди гривень. По-друге впровадження імперативного мандату, та можливість відкликання депутата громадою в разі скоєння правопорушення, або участі у корупційних схемах.

Що зробив до виборів:

  • Відновлення дорігВідновили майже 1 мільйон кв.м. дорожнього покриття

  • Облаштування звалищЗахищаючи довкілля допомагаємо громаді зі збором та вивезенням сміття.

  • Ремонт шкілНадали допомогу по ремонту 6 шкіл

  • Участь в будівництві храмуНаявними силами приймали учать у будівництві храмів та церков

Програма

  • 01. ЕкологіяПроблеми з вивезенням сміття, вирубку лісів, забруднення річок та виснаження чорноземів потрібно вирішувати на законодавчому рівні. Разом з колегами внесу законопроекти, які позбавлять країну стихійних сміттєзвалищ та екологічних проблем.

  • 02. ВодопостачанняВізьму під власний контроль вирішення питань з водопостачанням в населених пунктах Баштанського, Березнегуватського, Казанківського, Новобузького, Новоодеського, Снігурівського районів та підвищення якості питної води в Миколаївській області.

  • 03. Харчова безпека населенняІніціюю посилення контролю якості продуктів харчування для населення на території держави.

  • 04. Будівництво дорігБудівництво доріг повинно бути за європейськими стандартами, з автоматичним контролем ваги та швидкості автомобілів.

Ви можете написати про свою проблему кандидату особисто

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь

Звя’затись за поштоюau.udoranaguls%40vialokym

Звя’затись за поштою
+380965417612

2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності